خــدمـات گـروه وکــلـای زارعــی

اگر به دنبال وکیل مجرب و متعهد هستید که بتواند به شما در حل مشکلات حقوقی خود در زمینه طلاق، اموال و دارایی، یا املاک و مستغلات کمک کند، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما مفتخریم که در مورد چالش‌های حقوقی شما با شما صحبت کنیم و به شما در یافتن بهترین راه حل برای موقعیت خود کمک کنیم. ما همچنین می‌توانیم در مورد سایر خدمات حقوقی که ارائه می‌دهیم با شما صحبت کنیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از وب سایت ما دیدن کنید.

وکیل-طلاق-_1_

وکیل طلاق

اگر همسر شما تمایلی به طلاق توافقی ندارد، ما می‌توانیم به شما در روند طلاق یک طرفه از طریق دادگاه خانواده کمک کنیم.

وکیل-طلاق-توافقی_1

وکیل طلاق توافقی

وکلای مجرب ما می‌توانند به شما کمک کنند تا فرآیند طلاق توافقی را به سرعت و به آرامی و با کمترین درگیری و استرس ممکن انجام دهید.

وکیل-مهریه

وکیل مهریه

ما می‌توانیم در زمینه مطالبه مهریه، از جمله محاسبه مهریه، تنظیم دادخواست و پیگیری پرونده در دادگاه خانواده، به شما مشاوره و وکالت دهیم.

وکیل-ملکی

وکیل ملکی

ما در زمینه‌های مختلف دعاوی ملکی، از جمله دعاوی مربوط به املاک و مستغلات، قراردادهای املاک و مستغلات و اختلافات مربوط به مالکیت، به شما مشاوره و وکالت می‌دهیم.

چت

بـرای مـشاوره حـقوقـی بـا مـا در ارتـباط بـاشـیـد

چت

بـرای مـشاوره حـقوقـی بـا مـا در ارتـباط بـاشـیـد

از خانم زارعی و تیم ایشان برای پیگیری پرونده من و رسیدن به نتیجه مطلوب تشکر می‌کنم. آنها با صبر و حوصله به تمام سوالات من پاسخ دادند و من را در تمام مراحل پرونده راهنمایی و پشتیبانی کردند.

خانم محمدی
خانم محمدی

گروه وکلای زارعی وکلای بسیار حرفه‌ای و کارآمدی هستند. آنها به سرعت پرونده من را درک کردند و یک استراتژی حقوقی مؤثر برای من ایجاد کردند. من از نتیجه پرونده خود بسیار راضی هستم.

آقای تقوایی
آقای تقوایی

من از گروه وکلای زارعی برای کمک در حل یک پرونده پیچیده و چالش‌ برانگیز تشکر می‌کنم. آنها با دانش و تخصص خود به من کمک کردند تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابم.

آقای بشارتی
آقای بشارتی