دربـاره گـروه وکــلـای زارعــی

مجموعه حقوقی وکیل زارعی زیر نظر غزال زارعی وکیل پایه دادگستری اداره می شود و خود را موظف به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق میداند و تلاش حداکثری خود را در جهت افزایش آگاهی حقوقی افراد جامعه به کار بسته و هر روز صدها مشاوره و ارائه راهکار قانونی را به متقاضیان پیشنهاد می کند. متاسفانه نگرش مالی و توجه به جنبه اقتصادی این علم ارزشمند در سالهای اخیر ، توجه به اهمیت ماهیت مباحث حقوقی را کمرنگ نموده ، همت گماشته ایم تا جامعه را با فرهنگ مراجعه به وکیل دادگستری آشنا کنیم و ازین رهگذر شاهد کاهش آسیب های اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی باشیم.

نمایش ویدیو درباره کاور درباره ما
چـرا بایـد گـروه وکـلای زارعـی را انـتـخـاب کنیـم؟
مدافع حقوق
مدافع سر سخت حقوق شما
تیم مجرب
تیمی از وکلای مجرب
تجارب موکلان راضی
سابقه درخشان
سابقه درخشان در پیروزی
چت

بـرای مـشاوره حـقوقـی بـا مـا در ارتـباط بـاشـیـد

چت

بـرای مـشاوره حـقوقـی بـا مـا در ارتـباط بـاشـیـد

مــأمـوریــت مـا

گروه وکلای زارعی طیف گسترده‌ای از خدمات حقوقی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهد. مأموریت ما ارائه این خدمات با بالاترین کیفیت به موکلان خود با تأکید بر صداقت، شفافیت و تعهد به برتری است. ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه راه حل‌های خلاقانه و مبتکرانه به چالش‌های حقوقی موکلان خود رسیدگی کنیم و به آنها کمک کنیم تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابند.

از خانم زارعی و تیم ایشان برای پیگیری پرونده من و رسیدن به نتیجه مطلوب تشکر می‌کنم. آنها با صبر و حوصله به تمام سوالات من پاسخ دادند و من را در تمام مراحل پرونده راهنمایی و پشتیبانی کردند.

خانم محمدی
خانم محمدی

گروه وکلای زارعی وکلای بسیار حرفه‌ای و کارآمدی هستند. آنها به سرعت پرونده من را درک کردند و یک استراتژی حقوقی مؤثر برای من ایجاد کردند. من از نتیجه پرونده خود بسیار راضی هستم.

آقای تقوایی
آقای تقوایی

من از خدمات گروه وکلای زارعی بسیار راضی هستم. آنها با من با احترام و همدلی رفتار کردند و به من کمک کردند تا در یک موقعیت بسیار دشوار آرامش خود را حفظ کنم.

خانم رضایی
خانم رضایی

من از گروه وکلای زارعی برای کمک در حل یک پرونده پیچیده و چالش‌ برانگیز تشکر می‌کنم. آنها با دانش و تخصص خود به من کمک کردند تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابم.

آقای بشارتی
آقای بشارتی